TROCHĘ HISTORII

Jak to się zaczęło?

Przedsiębiorstwo Ideal Partner powstało w 1998 roku. Przez pierwsze lata działalności przedsiębiorstwo zajmowało się jedynie sprzedażą towarów, głównie wyrobów medycznych, zaopatrując największe szpitale i kliniki na terenie całego kraju.


pierwsze logo firmy

W roku 2002 firma rozpoczęła produkcję własnych wyrobów i z każdym rokiem udział produkcji w całej działalności rósł. Do oferty wprowadziliśmy takie produkty jak fartuch, koszula operacyjna dla pacjenta, czepek oraz prześcieradło medyczne.

Od roku 2007 firma dołączyła do swojej oferty produkty skierowane do branży kosmetycznej. Do naszego asortymentu dołączyły takie produkty jak: chusteczka kosmetyczna, ręcznik jednorazowy, płatki kosmetyczne, maska z gazy, pokrowiec na podgłówek, klapki japonki czy kapcie włókninowe.

Od połowy 2010 roku zostały wprowadzone marki własne Softip , Medip i Indip. Oferta firmy została poszerzona o wyroby z frotte- opaska na włosy, prześcieradło z gumką, pareo.

W latach 2009-2010, przy udziale funduszy europejskich, został zrealizowany projekt inwestycyjny, w wyniku którego została uruchomiona automatyczna linia do składania prześcieradeł i ręczników oraz powstał nowy magazyn wysokiego składowania. Uruchomiliśmy produkcję następujących produktów: prześcieradło medyczne w rolce z perforacją i bez, podkład nieprzemakalny w rolce, prześcieradło polipropylenowe składane.

W roku 2011 w firmie został wdrożony system elektronicznej obsługi gospodarki magazynowej.

Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie i rozwinięte zaplecze techniczne pozwalają znaleźć w Ideal Partner solidnego i doświadczonego partnera w dziedzinie higienicznych wyrobów jednorazowego użytku.

W roku 2015 rozpoczęliśmy produkcję własnych laminatów dwuwarstwowych.`

W roku 2019 na produkcji wprowadziliśmy technologię ultradźwiękową i pozwalającą łączyć ze sobą różne materiały technologię hot melt.

Przekonaj się sam! Odwiedź nasz sklep internetowy!