NASZ ZESPÓŁ

Sprzedaż

Anna Radziszewska
Koordynator
607 855 360    a.radziszewska@idealpartner.pl

Jolanta Jurska
Konsultant Handlowy ( branża kosmetyczna –  woj. podlaskie)
661 964 926    j.jurska@idealpartner.pl

Dariusz Szoka
Konsultant Handlowy ( branża przemysłowa woj. podlaskie)
605 285 471  d.szoka@idealpartner.pl

Jagoda Snarska
Dyspozytor ( realizacja wysyłek i dostaw)
603 747 750   handlowy@idealpartner.pl

Sekretariat
Anna Zajkowski
85 719 39 99     sekretariat@idealpartner.pl

IT i utrzymanie ruchu

Paweł Safiejko
607 855 445       p.safiejko@idealpartner.pl